Obsazení

 

Honza Stanko - zpěv, vokály, elektrická kytara, baskytara

Kapelník, zakladatel kapely SITUACE, kterou založil na podzim roku 2005. Je muzikantem od svých 14 let. Začínal s kapelou Melodic, následovala kapela Echo, což byly vinárenské kapely kde se hrál těžkej popík :). Poté následovala rocková kapela Dizzy, ve které účinkoval jako sólový zpěvák. Další pop-rocková kapela Mirage, kde se tvořily jen vlastní skladby a po ní přišla pořádná pauza, jelikož se jako vzorný otec věnoval svým nejmilejším dětičkám. Po odmlce založil kapelu SITUACE.

 

Hana Havlíčková - zpěv, vokály, housle

Jako hlavní zpěvačka nastoupila do kapely SITUACE roku 2012. Muzikou se zabývá od svých 6 let kdy účinkovala v dětském folkovém seskupení Podkleťáček. Mimo jiné účinkuje i ve folklórním souboru Javor a ve velmi úspěšné českokrumlovské folkové kapele Lakomá Barka. Hanča vždy dokáže dodat skvělou náladu celé kapele, je to náš smíšek :)

 

Katka Havlíková - klávesy

Mladá nadějná klávesačka, která působí v kapele SITUACE od roku 2018.

 

Milan Bílek - bicí, klávesy

Zkušený bubeník, který účinkuje v několika kapelách, navíc působí jako pedagog na Konzervatoři v Českých Budějovicích nebo jako učitel na základní umělecké škole. V kapele SITUACE od roku 2014.

 

Martin Tvaroh - bicí

Skvělý bubeník s dlouholetými zkušenostmi. Do kapely SITUACE nastupuje v lednu 2013. Je to fajn člověk, který nezkazí žádnou legraci.