Obsazení

 

Honza Stanko - zpěv, vokály, elektrická kytara, baskytara

Kapelník, zakladatel kapely SITUACE, kterou založil na podzim roku 2005. Je muzikantem od svých 14 let. Začínal s kapelou Melodic, následovala kapela Echo, což byly vinárenské kapely kde se hrál těžkej popík :). Poté následovala rocková kapela Dizzy, ve které účinkoval jako sólový zpěvák. Další pop-rocková kapela Mirage, kde se tvořily jen vlastní skladby a po ní přišla pořádná pauza, jelikož se jako vzorný otec věnoval svým nejmilejším dětičkám. Po odmlce založil kapelu SITUACE.

 

Kamila Homolková - zpěv, vokály, rytmické nástroje

Působí v kapele SITUACE od roku 2022. Účinkovala v několika muzikálových představeních. Když zpívá, tak si to moc užívá, je to skvělá a usměvavá partačka.

 

Katka Havlíková - klávesy

Mladá nadějná klávesačka, která působí v kapele SITUACE od roku 2018.

 

Anička Pospíšilová - zpěv, vokály, rytmické nástroje

Na post zpěvačky do kapely SITUACE nastoupila již v roce 2009 a její členkou byla až do roku 2012. Poté si dala pauzu, ale od roku 2017 je zpět v SITUACI. Účinkuje rovněž ve skupině Kapka, dále zpívá ve Fordance Orchestra nebo v kapele Valda Band.

 

Jirka Solomon - bicí nástroje

Na bicí začal hrát v 15 letech. Hrál v kapele Mayhem, kterou založil, poté v kapele Enter. Ve 23 letech si dal po rozpadu kapely na 7 let pauzu. Poté nastoupil do kapely Hot Nails a v současné době hraje v kapele Who Killed Marilyn. Samozřejmě to hlavní na závěr hraje v té naší SITUACI :-).